1 » Rejestracja2

Rejestracja

Wypełnij dokładnie poniższy formularz rejestracyjny

Dane użytkownika

Imię:

Nazwisko:

osoba fizyczna firma

Ulica i numer domu / lokalu:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Kraj:

Numer telefonu:

Dane do logowania

Adres email:

Hasło:

Powtórz hasło:

Zapisuję się do newslettera, aby otrzymywać drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail informacje handlowe o nowościach od MALOT Politowski Dariusz, ul. Metalowców 25, 54-156 Wrocław. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę i wypisać się z newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności
Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z Regulaminem i Polityką prywatności sklepu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego www.laptopeo.pl w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności przez MALOT Politowski Dariusz, ul. Metalowców 25, 54-156 Wrocław. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
 
Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zamówienia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.